Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

LOOND57°N KINKEKOMPLEKT (Näomuda 60 ml +Näovesi 50 ml)

Tootekood: L57KIT

uus

€ 53.00

€/L 883.33

Hind poes: 55.00 €

TOOTEINFO:
60+50ml

Komplektis:
loond57°N näomuda DERM 60ml ja
loond57°N näovesi DERM 50ml

loond° bioaktiivne näomuda baseerub Värskas kaevandataval järvemudal. Järvemuda sarnaneb oma tekkelt ja omadustelt väga palju turbamudale. Ravimuda ehk tervisemuda ehk peloid on veest ning pihustunud mineraal- ja orgaanilistest ainetest koosnev ühtlane plastiline mass, mis on ladestunud veekogude põhjas. Näomuda toimib nagu meeldivalt siidine näomask, mis elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise. loond57°N näomuda DERM sobib ka probleemsele ja tundlikule nahale. Värska järvemudas on humiinainete sisaldus kõrgem kui Eestis leiduvatel meremudadel.
loond° ürgvee toonik tasakaalustab ja ergutab naha loomuliku uuenemist. Ürgvesi pärineb Värska maapõuest üle poole kilomeetri sügavusest Gdovi veehorisondist, kus ta miljonite aastate jooksul on omandanud kõrge mineraalainete sisalduse. Lisaks värskendamisele omab näovesi tänu oma kõrgele mineraalide, broomi ja boorhappe sisaldusele nahale ka põletikuvastast mõju. Ürgvesi omab ka rahustavat efekti, sest broomi imendub läbi naha. Arstid on aegade jooksul tähendanud ka ürgvee positiivset mõju psoriaasile ja neurodermiidile.
Toode ei sisalda alkoholi, lõhnaaineid ega muid lisaaineid, seega saavad seda kasutada ka kõige tundlikuma nahaga inimesed. Ürgvee toonik on täielikult allergiavaba.

HUMIINAINETEL ON PALJU HÄID OMADUSI:

°antibakteriaalsed, antiviiruslikud, omavad seenevastast toimet
°mõjutavad östrogeenset aktiivsust
°valuvaigistav ja põletikuvastane toime
°imenduvad läbi naha
°suurendavad kollageenikiudude mehaanilist vastupanu
°ei ärrita nahka

LOOND57° N NÄOVEE OMADUSED:

° põletikuvastane ja rahustav
° sobib psoriaasi ja dermatiidi hoolduseks
° värskendab, rahustab ja puhastab
° rikastab loond57°N face mask’I naturaalsete mineraalidega
° 100% looduslik ja töötlemata
° puhtast põhjamaa loodusest

RAVIMUDA JA NÄOVEE KASUTAMINE

Kanna bioaktiivne näomuda nahale nii nagu tavalist näomaski, et nägu oleks kaetud umbes 0,5cm paksuse kihiga. Naudi 10-15 minutit mitte midagi tegemist, sest see on sinu aeg taastuda ja lõõgastuda. Ära lase ravimudal kuivada, niisuta seda loond 57°N näoveega, mis muudab kõrge mineraalainete sisaldusega maski veel tõhusamaks, sest näomaskis olevad humiinained aitavad ürgvees olevad mineraalained transportida naha sügavamatesse kihtidesse. Loputa muda sooja veega ning soovikorral võid nägu loond 57°N näoveega värskendada.
Bioaktiivne näomuda sobib hästi ka soojas saunas kasutamiseks, sest kõrgem temperatuur suurendab selle mõju veelgi.
loond 57°N näovett võid ka maskist eraldi kasutada:
° Kanna näovesi vatipadjale ning kasuta ürgvee toonikut hommikul ja õhtul peale näonaha puhastamist ja enne niisutava kreemi kasutamist, naha toniseerimiseks. Toonik tasakaalustab ja ergutab naha loomuliku uuenemist.
°Meigi kinnitamiseks, naha ergutamiseks ja jume värskendamiseks pihusta toonikut näole ka päeva jooksul.

KOOSTIS
INCI: lake mud, aqua