Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

SPLAT EXTREME WHITE hambapasta, 75ml

Tootekood: 4603014001016

€ 5.95

€/L 79.33

Hind poes: 6.65 €

TOOTEINFO:
75ml

 Tõhus valgendamine 2 tooni võrra kodustes tingimustes

Hambaemaili intensiivne valgendamine

Uuenduslik valgendav hambapasta EXTREME WHITE sisaldab karbamiidperoksiidi mikrograanuleid ja ainulaadset valgendavat süsteemi Sp.White System®. Hambapasta valgendab õrnalt emaili nelja nädala jooksul, kui kasutate seda iga päev.

Intensiivse valgendava efekti annavad loomulikud ensüümid, mis eemaldavad pehme hambakatu, ümmargused poleerivad osalesed ja karbamiidperoksiidi ainulaadsed mikrograanulid, mis valgendavad õrnalt ja järgjärguliselt kahe tooni võrra nelja nädalaga.

Fluoriidiioonid kaitsevad ohutult kaariese eest. Soovitatav on kasutada seda koos emaili tugevdavate SPLATI hambapastadega, et vältida emaili tundlikuks muutumist.

Parima valgendamise tulemuse saavutamiseks tuleks vältida söömist ja joomist 20 minutit pärast hambapesu.

Sisaldab fluoriidi (500 ppm).

Aktiivsed koostisosad

Karbamiidperoksiidi graanulid, papaiin, Polidon®, naatriumfluoriid.

Faktid

Iga kord, kui hambaarst valgendab hambaid, kasutab ta selleks hapet või abrasiive, mis võivad hambaemaili kõvasti traumeerida. Hambakude muutub väga tundlikuks ja nakkustele vastuvõtlikuks, samuti soodustab see emaili lagunemist.

Järkjärguline hammaste valgendamine kodus annab märgatavaid tulemusi tänu õrnadele valgendavatele koostisosadele, muutmata hambaid tundlikuks ja rikkumata emaili.