Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

SWISS SMILE Snow White valgendav hambapasta, 75ml

Tootekood: 91412930

%

€ 29.75 € 35.00

€/L 396.67

Hind poes: 37.00 €

TOOTEINFO:
75ml

Valgendav hambapasta
Valgendav jõud: eemaldab tõrksad plekid ja annab hammastele loomuliku valge sära. Valgendav hambapasta ergastab hammaste valge värvi ja ei ole abrasiivne.

Eksklusiivne valgendav koostis, paneb SInu hambad särama ja ei riku hamba emaili. Kliiniliselt tõestatud toime põhineb aktiivsetel koostisosadel, mis eemaldavad värviplekid, poleerivad hambaemaili, et mustusel ja värviplekkidel on hambapinnale raskem kinnituda ning õrnalt taastab hambaemaili ning loomulikku valget tooni. Valgendav hambapasta on ideaalne igapäevaseks kasutamiseks, sest ta ei sisalda abrasiivseid osakesi või valgendit.

Aseta hernetera suurune hulk hambapastat hambaharjale ning hoia harja käes just nagu pliiatsit. Hoia 45 kraadise nurga all asetades pöidla tasasele pinnale kaheksatahusel harjal. Väikeste ringlevate liigutustega - pool harja hambal ja pool igemel - õrnalt ja hoolikalt puhasta kõik hambad.

Koostis:
AQUA, SORBITOL, HYDRATED SILICA, SODIUM BICARBONATE, PENTASODIUM TRIPHOSPHATE, SODIUM LAURYL SULFATE, AROMA, CELLULOSE GUM, TRICLOSAN, SODIUM SACCHARIN, SODIUM FLUORIDE, LIMONENE, CI 77891.
Sisaldab: Fluoriid (1080 ppm F).
Suurus: 75 ml tuub

RDA 90